بازاریابی بیمه, بازاریابی پزشکی, بازاریابی تینوس

بازاریابی بیمه مسئولیت پزشکی در شیراز

بیمه مسئولیت حرفه ای پزشکان و پیراپزشکان در شیراز:

بیمه مسئولیت پزشکی، پرستاری، پیراپزشکی و مدیران فنی مراکز درمانی، اهمیت بالایی بین پزشکان و کسانی که مجوز فعالیت در مراکز پزشکی شیراز و سراسر کشور دارند را داراست. آمار تلفات زیان هایی که در مراکز درمانی به بار می آید، حاکی از خطرات بزرگی است که یک پزشک، دندانپزشک و یا پرستار با آن روبروست. چنانکه می دانیم، زیان های مادی وارده بر پزشک، به دلیل مسئولیت او، موجب خسارات مادی بالایی برای پزشکان و پیراپزشکان می گردد. پزشکان به جهت مسئولیت خطیری که در مقابل جان و سلامت بیماران دارند، بسیار در معرض ریسک شکایت ناشی از تهدید سلامت از سوی بیماران هستند، چراکه با کوچک ترین اشتباه، سلامت بیمار مورد تهدید قرار می گیرد، به همین دلیل پزشکان در مراکز درمانی از سوی ایشان مورد شکایت قرار می گیرند و پیگیری های قانونی در خصوص قصور پزشکان بسیار رایج بالاست، لذا با توجه به هزینه های سنگین این حوزه، پزشکان جهت آرامش خاطر حرفه ای، باید نسبت به درخواست صدور بیمه مسئولیت پزشکی اقدام نمایند. پزشکان، به دلیل بی اطلاعی از قوانین و مقررات حاکم بر حرفه خود نمی توانند از حقوق خود دفاع کنند.

این بیمه نامه، مسئولیت حرفه ای پزشکان و پیراپزشکان را در قبال بیمارانی که به علت خطا، غفلت و یا کوتاهی پزشکان و پیراپزشکان در انجام امور پزشکی دچار صدمه جسمانی، روانی یا فوت شوند تحت پوشش قرار می دهد.

بازاریابی بیمه مسئولیت حرفه ‌ای پزشکان در شیراز:

بازاریابی بیمه پزشکی در قالب پلتفرم درمان پلاس که پزشکان و مراکز درمانی طرف قرارداد می‌باشند انجام میشود، با توجه به اجباری بودن بیمه مسیولیت پزشکی، این شاخه بیمه نامه جزو بالا ترین آمار بیمه هاست.
این شکل از بیمه تعهد می‌کند خطا، اشتباه و کوتاهی پزشکان را در عمل‌های جراحی، آزمایش‌ها و… بر اساس بیمه‌نامه بر عهده بگیرد. در این نوع بیمه تمامی تعهدات قانونی پزشک نسبت به بیمار، به شرکت بیمه انتقال یافته و بیمه‌گر در زمان لازم پاسخگو خواهد بود.

اگر پزشک اقدام به درمان بیمار کرده و یا دستور درمان او را صادر کند، بیمه مسئولیت پزشکان بر اساس بیمه‌نامه، تعهد پزشک را در مقابل بیمار بر عهده می‌گیرد. حتی اگر درمان با رضایت کامل بیمار یا ولی قانونی او صورت بگیرد.

اهداف و مزایا بیمه مسیولیت  پزشکی در شیراز:

حمایت از جامعه پزشکی کشور
جبران خسارت در اسرع وقت و به شکل عادلانه و واقعی

بازاریابی بیمه مسئولیت حرفه ‌ای پیراپزشکان در شیراز:

گروه تجاری تینوس در شاخه بازاریابی بیمه مسئولیت پیراپزشکان به دانشگاه های پرستاری و مراکز درمانی تحت قرارداد خود مراجعه میکند و این بیمه مسئولیت در 5 سال پیاپی از این مراکز انجام گردیده که با بهترین قیمت و تخفیف گروهی به آنان اعلام شده است.
جبران خسارات ناشی از مسئولیت مدنی حرفه ای پرستاران در قبال اشخاصی است که به علت خطا ، اشتباه ، غفلت ، و یا قصور وی در انجام امور درمانی یا پیرا پزشکی دچار صدمات جسمانی یا روانی گردند یا فوت شوند.
بیمه مسئولیت پیراپزشکان دیه ناشی از فوت و نقص عضو زیاندیده و همچنین هزینه های پزشکی صدمات جسمی یا روانی زیاندیده را که بیمه گذار بر اساس رای مراجع ذیصلاح قضایی مسئول جبران آنها شناخته شده است را پرداخت میکند. هرچند که در صورت احراز مسئولیت بیمه گذار برای بیمه گر امکان پرداخت خسارت قبل از صدور رای دادگاه نیز وجود دارد.

بازاریابی بیمه مسئولیت پیراپزشکی در شیراز

دلیل بیمه نامه مسئولیت پزشکان و پیرا پزشکان:
بیمه نامه یاد شده برای پوشش مسئولیت حرفه ای پزشکان در قبال بیماران می باشد که جهت امور درمانی به ایشان مراجعه دارند.

بازاریابی بیمه مسیولیت مدیران فنی مراکز درمانی:

بازاریابی بیمه مسئولیت فنی پزشکی، با روابط مراکز درمانی انجام میگردد. لازم بذکر است قرارداد مستقیمی که با مدیریت بیمارستان ها، درمانگاه ها و کلینیک ها داریم، در صدور این بیمه مسئولیت موثر است.

بیمه نامه مسئولیت مدنی مسئولان فنی بیمارستانها، درمانگاه ها و کلینیک ها دومین طرح بیمه‌ای شرکت بیمه پس از بیمه نامه مسئولیت حرفه‌ای پزشکان است که در جهت تأمین هرچه گسترده‌تر جامعه پزشکی کشور تهیه و ارائه گردیده است.

چه خسارت‌هایی شامل پوشش بیمه مسئولیت پزشکی نمیشود:

پوشش بیمه مسئولیت پزشکان در شیراز و سراسر کشور چند استثنا دارد. اگر در این شرایط، قصور پزشک یا پیراپزشک باعث بروز مشکلاتی برای بیمار گردد، بیمه مسئولیت پرداخت خسارت آن را نمی‌پذیرد و مسئولیت آن به عهده پزشک میباشد. این شرایط و موارد عبارت‌اند از:

استفاده از مواد مخدر و مصرف الکل:

اگر خطای پزشکی پزشک و یا پیراپزشک در ارائه خدمات درمانی در حالتی رخ دهد که پزشک تحت تأثیر استفاده از مشروبات الکلی، داروهای روان‌گردان یا خواب‌آور باشد، بیمه مسئولیت آن پزشک هزینه‌های خسارت و یا آسیب وارد شده را متقبل نمی‌شود.

تشعشعات هسته‌ای:
آسیب‌های واردشده در اثر تشعشعات و پرتوهای انرژی هسته‌ای، درصورتی‌که استفاده از این قبیل مواد به‌منظور درمان بیمار و بخشی از مراحل درمان باشد، شامل پوشه بیمه مسئولیت پزشک و پیراپزشک نمیگردد

بیهوشی خارج از مراکز مجاز:
آسیب و خسارتی که در اثر هرگونه بیهوشی عمومی که خارج از مراکز درمانی مجاز انجام گردد، شامل پوشه بیمه مسئولیت پزشک و پیراپزشک نمیگردد

خسارات اقوام درجه یک:
ضرر و زیان ناشی از انجام معالجه، مداوا و یا عمل جراحی نسبت به اقوام درجه یک (سببی و نسبی)

به عنوان مثال: اگر پزشکی اقوام درجه یک خود را معالجه کند و در اثر آن معالجه خطری به و جود آید در این صورت تحت پوشش بیمه پزشکان و پیراپزشکان قرار نمی‌گیرد.

مداوای خارج از تخصص پزشک:
انجام هرگونه اقدام مانند درمان و تجویز خارج از حدود وظایف تخصص و صنفی تحت پوشش بیمه مسئولیت پزشکی قرار نمی‌گیرد.

برای مثال در صورتی که پزشک متخصص آلرژی، اقدام به هر گ.نه ویزیت، تجویز دارو، پراحی سرپابی و … گوش و حلق و بینی نمود، خسارات آن تحت پوشش بیمه مسئولیت پزشکی وی قرار نمی گیرد.

اقدامات غیرقانونی:
غرامت ناشی از هرگونه اقدام ازجمله معالجه، مداوا و یا عمل جراحی که خارج از ضوابط پزشکی و یا برخلاف قوانین و مقررات جاری کشور باشد.

برای مثال؛ سقط جنین در قوانین تعریف شده پزشکی غیرقانونی است و درصورتی‌که این اقدام صورت بگیرد و در اثر آن صدمه‌ای به بیمار وارد شود، خارج از پوشش بیمه مسئولیت پزشکان و پیراپزشکان است.

بازار هدف تینوس برای بازاریابی در شیراز و جنوب کشور:

کلیه بیمارستان ها و مطب های پزشکان و مراکز درمانی که تحت قرارداد و همکاری با گروه تجاری تینوس هستند، از مزایای تخفیف گروهی بهره میبرند.

بازاریابی بیمه مسئولیت در شیراز و جنوب کشور:
با توجه به این که گروه تجاری تینوس برای ادارات و ارگان های دولتی و خصوصی، کارگاه ها، کارخانه جات، اصناف ها قرارداد درمانی دارد و به این مراکز خدمات درمانی ارائه میدهد، با پزشکان، بیمارستان ها و درمانگاه های خصوصی و دولتی زیادی طرف قرارداد می‌باشد که دو چند سال گذشته با بیمه های مسئولیت خوبی از نظر قیمت و کیفیت داده است، بسیار راضی هستند و همچنان تمایل به همکاری با گروه تجاری تینوس دارند.

 

بیمه مسیولیت در شیراز
بیمه مسئولیت گروهی در شیراز
بازاریابی بیمه مسئولیت در شیراز
بیمه مسئولیت پزشکی در شیراز
بیمه مسئولیت جراحان در شیراز
بیمه مسئولیت پیراپزشکی
بیمه مسئولیت مدیر فنی بیمارستان ها
بیمه مسئولیت کلینیک زیبایی در شیراز
بیمه مسئولیت اپراتور خدمات زیبایی در شیراز

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *