بازاریابی تینوس

بازاریابی در حوزه هتل و اقامتگاه

بازاریابی هتل و اقامتگاه

استفاده از روش های خلاقانه برای بازاریابی در حوزه هتل و اقامتگاه باعث جذب مشتریان بیشتر می شود. همان طور که می دانید مسافران ساعت های کمی را در هتل می گذرانند و بیشتر اوقات خودشان را برای تفریح و گشت و گذار و یا انجام کار هایی که برای آن به شهر مورد نظر سفر کرده‌اند می‌ پردازند. به همین خاطر پیدا کردن یک هتل مناسب، برای آن ها تنها جایی است که بتوانند برای استراحت به آنجا مراجعه کنند؛ اما شرکت هایی هستند که در زمینه بازاریابی در حوزه هتل و اقامتگاه فعالیت می کنند و بهترین هتل ها را با قیمت هایی مقرون به صرفه و کاملاً اقتصادی برای متقاضیان رزرو می کنند. افرادی هستند که همیشه مشتری ثابت بعضی از هتل ها می باشند اما اگر این افراد از کشور های دیگر به ایران سفر کرده باشند قطعاً نیازمند مشاوره و راهنمایی برای رزرو هتل و محل اقامت هستند. اینجاست که ارائه خدمات خلاقانه توسط هتل ها و احترام گذاشتن به سلیقه مشتریان می‌توانند باعث جذب مشتری های بیشتر شود. حالا اینکه این افراد چگونه می توانند با این هتل ها و خدمات آن ها آشنا شوند، تنها از طریق واسطه ‌هایی امکان پذیر است که در حوزه بازاریابی هتل و اقامتگاه فعالیت می کنند. گروه تجاری تینوس یکی از شرکت های با تجربه در زمینه بازاریابی هتل و اقامتگاه در شیراز برای مهمانان داخلی و خارجی می باشد. این مجموعه با استفاده از روابط موفق تجاری که با تاجران ایرانی و خارجی پیدا کرده است، به راحتی می‌تواند برای هتل ها و اقامتگاه های داخلی بازاریابی کند و مسافران داخلی و خارجی را برای آن ها پیدا کند.

 

بازاریابی هتل و اقامتگاه در شیراز

بازاریابی هتل و اقامتگاه در شیراز هم برای مسافران داخلی اهمیت دارد و هم برای افرادی که از کشور های دیگر به قصد گردشگری و یا توریسم پزشکی به ایران سفر می کنند اهمیت دارد. همان طور که می دانید به علت وجود مراکز درمانی و بیمارستان های معروف در شیراز بسیاری از هموطنان عزیز برای انجام خدمات درمانی، زیبایی و حتی پزشکی به شیراز سفر می کنند. بسیاری از ساکنان کشور های عربی حوزه خلیج فارس نیز برای استفاده از خدمات استاندارد و با کیفیت مراکز درمانی ایران به کشور ما سفر می کنند و به علت وجود بیمارستان های معروف در شیراز بیشتر در این شهر اقامت می کنند؛ اما اولین نکته ای که این افراد باید به آن توجه داشته باشند رزرو هتل و اقامتگاه در شهر شیراز است. گروه تجاری تینوس این کار را برای هموطنان عزیز و همچنین توریست های خارجی راحت کرده است. این مجموعه به واسطه انجام پروژه های گسترده واردات و صادرات روابط گسترده‌ای با سرمایه گذاران خارجی در کشور های حوزه خلیج فارس دارد و می‌تواند از طریق این روابط گسترده برای هتل ها و اقامتگاه های موجود در شیراز نیز بازاریابی کرده و مهمانان خارجی را تشویق کند تا در هتل ها و اقامتگاه های این شهر ساکن شوند.

رزور هتل و اقامتگاه برای مهمان های داخلی و خارجی توسط گروه تجاری تینوس

با توجه به فعالیت های بازاریابی و ارتباطات گروه تجاری تینوس در کشور های حوزه خلیج فارس و دعوت آنان به ایران جهت انجام خدمات درمانی و زیبایی، این مجموعه فعالیت ‌هایی را در زمینه رزرو هتل و اقامتگاه نیز برای مسافران خارجی انجام می دهد. همانطور که اشاره کردیم گروه تجاری تینوس یکی از شرکت های بازاریابی موفق در داخل و خارج از کشور است که از طریق همکاری با بخش های مختلف در سایر کشور های خارجی نیز فعال هستند و می‌ توانند افراد خارجی را برای انجام امور پزشکی، انواع عمل های زیبایی، دریافت خدمات درمانی و بهداشتی به ایران دعوت کنند و کار های مربوط به اسکان این مسافران را نیز با معرفی آن ها به هتل ها و اقامتگاه های شیراز انجام دهند. تمامی هتل ها و اقامتگاه های شیراز می توانند با مراجعه به گروه تجاری تینوس برای جذب مشتریان بیشتر از خدمات بازاریابی آن ها استفاده کنند و هر سال تعداد مشتریان خود را افزایش دهند. قطعاً داشتن مشتری های ثابت می تواند به کسب درآمد هتل منجر شود و افرادی که به عنوان گردشگران پزشکی به ایران سفر می کنند اگر خدمات با کیفیتی را در طول سفر خود دریافت کنند، قطعاً دفعه های بعد نیز به این هتل و اقامتگاه مراجعه می کنند. مسافران خارجی که با زبان ایرانی آشنایی ندارند و حتی نمی دانند برای اقامت باید به کجا مراجعه کنند، با استفاده از مشاوره و راهنمایی کارشناسان گروه تجاری تینوس می‌توانند این مشکلات را برطرف کنند.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *