بازاریابی تینوس

حمیدرضا میرزاده

حمیدرضا میرزاده

حمیدرضا میرزاده مدیرعامل شرکت خدمات آنلاین اکسیر اروند با برند اختصاصی تینوس می‌باشد. عمده فعالیت های گروه تجاری تینوس بازاریابی و فروش است که به روش های مختلف صورت میگیرد، که مهمترین و موثرترین این خدمات بازاریابی، ایجاد شبکه فروش است.

مدیریت و متخصصان گروه تجاری تینوس

گروه تجاری تینوس ۵ نفر متخصص فروش و بازاریابی، تحلیل گر بازار، مدیریت قرارداد های تجاری، مدیریت شعب، ارتباط با مشتریان و جامعه هدف، ویدئو مارکتینگ و بازاریابی مجازی و … و حدود 250 نفر بازاریاب حضوری و آموزش دیده توسط این متخصصان و 30 بازاریاب مجازی با مدیریت آقای حمیدرضا میرزاده در سطح شیراز و جنوب کشور فعالیت می‌کنند.

ایجاد شبکه فروش جهت اشتغال زایی در شیراز

گروه تجاری تینوس با توجه به متخصصان فروشی که دارد در هر ایده ای که در خصوص فروش و رونق کسب و کار باشند را بصورت آنلاین و حضوری دارند به انجام میگیرند. آقای حمیدرضا میرزاده با ایده پرداز و مجری راه اندازی شبکه فروش بصورت آنلاین و آفلاین است که با زیرساخت نرم افزاری که طراحی کرده است (همراه با مجوز شبکه فروش) بازاریابان میتوانند با معرفی و ارسال لینک به دوستان آشنایان و حتی خانواده خود از فروشگاه پورسامن دریافت کنند و کسب درامد داشته باشد. تمامی محصولات میتواند نیاز روزمره از فروشگاه های اطراف مشتریان باشد. برای مثال شما جهت خرید پوشاک به هر مغازه که جهت خرید برای خود یا هر کسی مراجعه مینید با ارسال لیننک مورد نظر دستمزد خود را به دلیل معرفی مشتری دریافت میکنید.

ایجاد شبکه فروش جهت رونق کسب و کار در شیراز

با توجه به این که یکی از خدمات های گروه تجاری تینوس طراحی سایت و آنلاین کردن کسب و کار ها و فروشگاه های سنتی است، آقای حمیدرضا میرزاده مدیریت مجموعه تینوس، با مجوز راه اندازی شبکه فروشی که شخصا کسب کرده است، کلیه فروشگاه در اصناف مختلف را بصورت آنلاین در آورده و این فروشگاه های سراسر شهر شیراز و استان فارس به همت بازاریابان نا محدودی که در این شبکه فروش همکاری میکنند رونق بسیار چشم گیری داشته اند.

مزایای شبکه فروش آنلاین و آفلاین:

مزایای سیستم شبکه فروشی که توسط آقای حمیدرضا میرزاده همراه با مجوز های راه اندازی در اختیار مدیریت کسب و کار ها قرار داده می شود:

✅تعداد نامحدود بازاریاب با دستزد درصدی و ثابت

گروه تجاری تینوس بازاریابان آماده ای در اختیار دارد و عده ای دیگر در حال آموزش هستند. بازاریابانی که بصورت استخدامی در اختیار کارفرما قرار گرفته میشود با یک حقوق ثابت توافقی در قرارداد قید میشود و برخی از این بازاریابان که بصورت دورکاری قرارداد دارند، با نظارت و تیم آقای حمیدرضا میرزاده به کار گرفته میشوند. این بازاریابان دورکاری با توجه به نوع فروش محصول یا خدمات، کلیه ابزار تبلیغاتی منحصر به فرد بازاریاب مثل: لینک جهت ارسال بنام بازاریاب، عکس با نام و شماره بازاریاب، تیزر با نام و شماره بازاریاب و …

✅دستمزد آنی و محاسبه سیستمی در پنل بازاریاب

پنل بنام هر بازاریاب تعریف و طراحی میشود که آمار فروش و امتیازات آن شخص قابل رویت است و طبق قراردادی که با کارفرما توافق گردیده پاداش بازاریاب با توجه به آمار فروش آزاد میشود. در این پنل بازاریاب میتواند روزانه درخواست برداشت از کیف پول خود دهد.

✅ تولید و پرورش  بازاریاب متخصص برای هر دسته جداگانه از محصولات شما

در گروه تجاری تینوس هر اساتید برجسته ای در هر حوزه به بازاریابان آموزش میدهند. پس از آموزش نیز به پشتیبانی بازاریاب میپردازند.

✅بازدید بیشتر از محصولات شما

بازاریابان دورکاری لینک بازاریابی که متصل به پنل آنان است در اختیارشان قرار گرفته میشود که در صورت خرید از لینک منحصر به فردشان پورسانت در پنل آنان قرار میگیرد. ارسال این اینک های اینترنتی باعث افزایش بازدید و شهرت حتی در صورت عدم خرید میشود.

✅افزایش نرخ تبدیل مخاطب به مشتری

مخاطبانی که قصد خرید ندارند با توضیحات و اطلاعاتی که بازاریابان در اختیار آنان قرار میدهند، احتمال خرید بالا میرود.

✅افزایش اعتبار برند شما

وقتی با ارسال لینک یا هر روش دیگری از سوی بازاریابان اقدام به تبلیغ میکنند، با این روش که اصطلاحا بازاریابی ویروسی میگویند باعث اعتبار برند شما میشود.

✅مقرون به صرفه بودن.

روش مدیریت شبکه فروش با توجه به این که بازاریابان فقط در صورت اقدام به فروش دستمزد دریافت میکنند، بسیار مقرون بصرفه است.

✅رهبری افکار مشتریان

زمانی که بازاریابان مجصولات شما را به مشتری معرفی میکنند، با توجه به پرزنت حرفه ای و نقاط قوت آن محصول افکار مشتریان را به سمت بازار شما می آورد

✅ توجیه بهتر اطلاعات محصول هر مشتری جداکانه

هر بازاریاب برای هر دسته از محصولات شما آموزش ویژه میبینند و این آموزش ها باعث مشاوره بهتر میشود و به همین دلیل فقط به سمت مشتران هدف میروند که احتمال فروش بیشتر است

✅ رسد و پیگیری بیشتر مشتریان

پیگیری بازاریابان از مشتریانی که قصد خرید داشتند

کارافرین موفق سال 1399 در استان فارس:

آقای حمیدرضا میرزاده در سال 1399 با اشتغال زایی 900 نفر پرسنل مستقیم با حداقل حقوق اداره کار و اشتغالزایی 13/000 (سیزده هزار) نفر پرسنل غیر مستقیم با حداقل درامد یک میلون تومان با کار پاره وقت از جمله اشتغالزایی های این کارافرین است.

تراکنش های مالی حمیدرضا میرزاده در سال های اخیر:

تراکنش های مالی جهت فروش و بازاریابی و همچنین رونق کسب و کارها در صنف های مختلف، صادرات محصولات و خدمات، فروش خدمات زیبایی پزشکان شیرازی از کشورهای همسایه و استان های همجوار، در شیراز و جنوب کشور به استناد قراردادهای فروش همراه با اشتغال زایی به شرح زیر است:

سال 1397: 3/000/000/000 تومان (سه میلیارد تومان)

سال 1398: 55/000/000/000 تومان (پنجاه و پنج میلیارد تومان)

سال 1399: 130/000/000/000 تومان (صد و سی میلیارد تومان)

سال 1400: 400/000/000/000 تومان (چهارصد میلیارد تومان)

شش ماهه اول سال 1401: 450/000/000/000 تومان (چهارصد و پنجاه میلیارد تومان)

مدارک تحصیلی و علمی حمیدرضا میرزاده:

تحصیلات بین المللی: کارشناس ارشد مدیریت کسب و کار

رشته تحصیلی در دانشگاه های ایران: IT

مدارک و مهارت های بین المللی: مدیریت فروش و بازاریابی منطقه ای،مدیریت قرارداد های فروش، مدیریت تبلیغات دیجیتال و فیزیکی، مدیریت بازاریابی تلفنی

سوابق آموزشی حمیدرضا میرزاده:

دانشگاه شیراز

دانشگاه آپادانا شیراز

آموزشگاه فنون آنلاین اهواز

آموزشگاه علوم برتر شیراز

آموزش خصوصی فروش پرسنل در کارخانه ها و فروشگاه های شیراز

مدیریت تبلیغات و بازاریابی حضوری:

آقای حمیدرضا میرزاده با درخواست بیزینس هایی که دچار بحران شدند و یا تازه کسب و کارهای خود را آغاز کردند را ساماندهی میکند. ساماندهی بیزینس ها شامل:

برند سازی کسب و کارهای تازه تأسیس

بهینه شدن کسب و کارهای آسیب دیده

ارتقای آمار فروش کسب و کار ها

آموزش و تولید و تقویت فروشندگان کسب و کار ها

استخدام و معرفی نیروی متخصصی به کسب و کار ها

آنلاین کردن کسب و کار ها

افزایش فروش و کاهش هزینه های اضافه

مدیریت شعب و گسترش برند در سایر استان ها

مدیریت فروش محصولات و خدمات

و …

حمیدرضا میرزاده جزو اولین دارنگان مدرک دیجیتال مارکتینگ گوگل در کشور:

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *