بازاریابی, بازاریابی تینوس

راه اندازی شبکه فروش برای کسب و کار شما

 تعریف خلاصه از شبکه فروش با تینوس

گروه تجاری تینوس تنها تیم تخصصی فروش حضوری در شیراز و جنوب کشور به همراه صد ها بازاریاب در زمینه های لوازم خانگی، تجهیزات ساختمانی، بیمه گروهی مراکز خصوصی و ارگان های دولتی، بازاریابی پزشکی (درمانی و زیبایی)، هتل و اقامت گاه و … انواع فروشگاه ها و تولیدی ها،کارکاه ها و کارخانه ها بصورت تیمی و شبکه فروش اقدام به بازاریابی مینماییم.

این شبکه فروش شامل چندین بازاریاب خبره در همان حوزه است که با واسطه و تجربه هایی که دارند اقدام به فروش و جلسات قرارداد بازاریابی میکنند و در کنار فروش خود نیز به آموزش بازاریابان علاقه مند جدید نیز میپردازند. لازم بذکر است که بیشتر این فرایند بصورت سیستمی انجام میگردد مگر این که نوع و شرایط فروش محصولات یا خدمات پتانسیل سیستمی بودن را نداشته باشد و از سایر راه ها اقدام میگردد.

شبکه فروش در شیراز و جنوب کشور

راه اندازی شبکه فروش حرفه ای با کمترین هزینه!

هر کسب و کاری که دارید، بدون توجه به این که در چه حوزه ای فعالیت می کنید، شما به راه اندازی شبکه فروش نیاز دارید. شبکه فروش، مجری برنامه ها و استراتژی های بازاریابی کسب و کار شماست و مسئولیت بهینه سازی فروش را بر عهده دارد.

شبکه فروش به شما کمک می کند تا مشتریان هدفتان را شناسایی کنید، محصولات و خدمات شما را به بهترین شکل به مشتریان هدف معرفی می کند و با مشتریان در ارتباط است تا نظرات، نیاز ها و خواسته های آنها را درک نموده و به شما منتقل کند. از آنجایی که شبکه فروش بیرونی ترین لایه کسب و کار شماست که با مشتریان در ارتباط مستقیم است، بایستی رفتار کاملا حرفه ای داشته باشد تا بتواند تصویر خوبی از مجموعه شما، محصول و خدماتتان در ذهن مشتری ایجاد کند.

راه اندازی شبکه حرفه ای

شبکه فروش در شیراز و جنوب کشور

راه اندازی شبکه فروش حرفه ای را از کجا آغاز کنیم؟

اگر کسب و کار خود را ایجاد و فعال نموده اید، به احتمال زیاد یکی از اصلی ترین دغدغه های شما چگونگی راه اندازی شبکه فروش حرفه ای با هزینه معقول می باشد. برای این کار لازم است مطالعات زیادی بر روی مشتریان هدف خود داشته باشید. سلیقه و خواسته های آنها را بشناسید، افراد زیادی را به عنوان تیم فروش استخدام کنید و زمان زیادی را برای آموزش و ایجاد هماهنگی بین اعضای تیم فروش خود صرف کنید. همچنین لازم است هزینه های فعالیت تیم فروش را نیز بپردازید.

راهکار بهتری نیز وجود دارد: شما می توانید از مجموعه های حرفه ای که به صورت تخصصی برای کسب و کار های مختلف شبکه فروش راه اندازی می نمایند، کمک بگیرید. این مجموعه ها به شما کمک می کنند تا از تیم های فروش متخصص و دوره دیده نهایت استفاده را به نفع کسب و کار خود ببرید. اگر به دنبال مدیریت چابک هستید و می خواهید با کمترین هزینه ، حرفه ای ترین شبکه های فروش را داشته باشید با ما همراه باشید تا شما را با شبکه فروش گروه تجاری تینوس آشنا نماییم:

راه اندازی شبکه فروش با حرفه ای ترین بازاریاب ها و با کمترین هزینه

اصلی ترین مزیت راه اندازی شبکه فروش با تیم تینوس این است که می توانید شبکه حرفه ای از بازاریابان متخصص را در اختیار داشته باشید. اگر محصولات و خدمات متنوعی دارید، می توانید برای هر دسته به صورت جداگانه، بازاریاب متخصص آن حوزه را در اختیار داشته باشید. در نهایت محصول و خدمات شما به بهترین شکل به مشتری ارائه می شود. بنابراین قادر خواهید بود سریع تر و حرفه ای تر مشتریان هدف خود را توجیه کنید.

تیم فروش حرفه ای با کمترین هزینه

برون سپاری راه اندازی شبکه فروش و استفاده از ظرفیت تیم های فروش تخصصی مجموعه تینوس بسیار مقرون به صرفه است. شما برای داشتن شبکه فروش تخصصی مشابه به صورت مستقل، باید چندین برابر هزینه کنید و البته زمان زیادی صرف کنید.

شبکه فروش در شیراز و جنوب کشور

شبکه فروش با تعداد نامحدود بازاریاب

زمانی که راه اندازی شبکه فروش خود را به تیم تینوس می سپارید، شما شبکه تخصصی و نامحدود از بازاریابان حرفه ای در اختیار خواهید داشت. تیم تینوس بستری را فراهم نموده است که بازاریابان بتوانند به شبکه های مختلف فروش بپیوندند و کسب و کار ها بتوانند تعداد نامحدودی از بازاریابان را در اختیار داشته باشند. این بازاریابان موفقیت خود را به موفقیت کسب و کار شما گره می زنند و از سود فروش منتفع می شوند. بنابراین لازم نیست هزینه های زیادی را به عنوان حقوق به این بازاریابان بپردازید.

در صورتی که از شبکه فروش تینوس برای فروش محصولات و ارائه خدمات کسب و کار خود استفاده کنید، هر بازاریاب همکار کسب و کار شما پنل اختصاصی خواهد داشت. همچنین پورسانت فعالیت بازاریابان به صورت سیستمی محاسبه و به صورت آنی قابل پرداخت خواهد بود.

شبکه فروش در شیراز و جنوب کشور

بازدید بیشتر از محصولات و افزایش نرخ تبدیل

بدون شک کسب و کار شما باید به دنبال راهکارهایی باشد تا بتواند مخاطبان بیشتری را به مشتری تبدیل کند. افزایش نرخ تبدیل می تواند مستقیما بر افزایش فروش و افزایش درآمد کسب و کار شما تاثیر بگذارد. توانایی شما در ارائه بهتر محصولات و توجیه بهتر مخاطبان اصلی ترین موضوع در افزایش نرخ تبدیل است. یک شبکه حرفه ای فروش، نرخ تبدیل شما را به صورت قابل ملاحظه ای افزایش خواهد داد.  با راه اندازی شبکه فروش حرفه ای، شما می توانید محصولات خود را با تعداد بیشتری بازاریاب به تعداد بیشتری از مشتریان معرفی کنید.

شبکه فروش با تیم تینوس

راه اندازی شبکه فروش حرفه ای برای افزایش قدرت و اعتبار برند کسب و کار شما

بازار رقابتی امروز، دنیای رقابت برند هاست. برند ها تنها مزیت رقابتی پایدار کسب و کار ها هستند. اگر به دنبال سهم بازار بلند مدت هستید، باید به فکر استراتژی و برنامه هایی باشید که زمینه افزایش قدرت و اعتبار برند شما را فراهم آورد. راه اندازی شبکه فروش حرفه ای و کارکشته، به دلیل معرفی حرفه ای تر محصولات، خدمات و مزیت های رقابتی، تعامل حرفه ای تر با مشتریان و .. باعث افزایش قدرت برند شما می شود. فراموش نکنید تمامی برند های حرفه ای و معتبر، دارای شبکه های فروش حرفه ای و متخصص هستند.

شبکه فروش در شیراز و جنوب کشور

تعامل بهتر و حرفه ای تر با مشتری

اگر شما هم به دنبال رضایت مشتری هستید و می خواهید مشتریان وفادار داشته باشید، لازم است تعامل حرفه ای با مشتریان خود داشته باشید. نمایندگان کسب و کار شما در تعامل با مشتریان، تیم فروش شما هستند. بنابراین داشتن تیم حرفه ای فروش که تعامل اصولی و حرفه ای با مشتریان دارند، می توانند زمینه تعامل بهتر مشتریان و کسب و کار شما را فراهم آورند. در صورتی که تعامل اصولی با مشتریان خود داشته باشید، خواهید توانست افکار مشتریان خود را نیز هدایت و جهت دهی نمایید. همچنین فراموش نکنید تعامل حرفه ای با مشتریان از اقدامات اصلی در داشتن برند قدرتمند می باشد.

اگر به دنبال راه اندازی شبکه حرفه ای فروش هستید!

اگر به دنبال شبکه حرفه ای فروش هستید، می توانید هم اکنون با کارشناسان تیم تجاری سازی تینوس تماس بگیرید. کارشناسان تینوس آماده هستند تا به سوالات شما پاسخ دهند تا هرچه سریعتر با بهترین هزینه ها، تخصصی ترین شبکه های فروش را داشته باشید. 

فقط کافیه با ما تماس بگیرید. تلفن پشتیبانی:  09177928929 09052363463 

بازاریابی در شیراز و جنوب کشور
راه اندازی شبکه فروش در شیراز و جنوب کشور
مشاوره و فروش در شیراز
بازاریابی صنعتی
بازاریابی در حوزه ساختمانی در شیراز
بازاریابی پزشکی در شیراز
بازاریابی بیمه در شیراز
بازاریابی هتل و اقامتگاه در شیراز
بازاریابی در کشورهای حوزه خلیج‌فارس
بازاریابی تلفنی در شیراز
جلسات بازاریابی در شیراز و جنوب کشور
دیجیتال مارکتینگ در شیراز
مدیریت شعب در شیراز و جنوب کشور

ویدئو مارکتینگ

مزایای ویدئو مارکتینگ اعتماد سازی افزایش فروش عدم محدودیت در پخش تاثیر چند برابری روی افراد افزایش تعاملات جذب بازدیدکننده

ادامه مطلب »

مدیریت شعب

مزایای مدیریت شعب اعتماد سازی افزایش فروش عدم محدودیت در پخش تاثیر چند برابری روی افراد افزایش تعاملات جذب بازدیدکننده

ادامه مطلب »
بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *