بازاریابی, بازاریابی بیمه

بازاریابی انواع بیمه مسئولیت در شیراز

انواع بیمه مسئولیت در شیراز:

بازاریابی بیمه های مسئولیت در شیراز و جنوب کشور یکی از خدمات پر رنگ گروه تجاری تینوس در سال های اخیر است که کلیه مراکز طرف قرارداد های خود را پوشش داده است. صدور این بیمه نامه ها شامل 10 نوع بیمه مسئولیت بوده است که شامل:

۱- بیمه ‌نامه مسئولیت مدنی حرفه ‌ای پزشکان

۲- بیمه مسئولیت حرفه ‌ای پیراپزشکان

۳- بیمه‌نامه مسئولیت مدنی حرفه‌ای مسئولان فنی مراکز درمانی همانند بیمارستان ‌ها، درمانگاه ‌ها، کلینیک‌ ها و…

۴- بیمه مسئولیت مدنی حرفه ‌ای مهندسان طراح، محاسب و ناظر ساختمان

۵- بیمه مسئولیت حرفه‌ ای مدیران و مربیان مهدهای کودک

۶- بیمه مسئولیت مدنی حرفه ‌ای مدیران و منجیان غریق استخر

۷- بیمه مسئولیت مدنی حرفه‌ ای مدیران مجموعه‌های ورزشی

۸- بیمه مسئولیت حرفه ‌ای مدیران آژانس های مسافرتی

۹- بیمه مسئولیت حرفه‌ ای هتل داران و مدیران واحدهای اقامتی

۱۰- بیمه مسئولیت حرفه ‌ای مدیران شهر بازی‌ ها و مکان ‌های تفریحی

11- بیمه مسئولیت مدنی جامع شهرداری

گروه تجاری تینوس روابط و همکاری گسترده ای با مشاغلی که این نوع بیمه های مسئولیت برای حفظ امنیت خوب در دستور کار قرار داشته اند وارد همکاری شده و این مشاغلی را با تخفیف گروهی با بهترین شرایط ممکن ارائه داده است.

بازاریابی انواع بیمه مسئولیت در شیراز

بازاریابی بیمه مسئولیت حرفه ‌ای پزشکان در شیراز:

بازاریابی بیمه پزشکی در قالب پلتفرم درمان پلاس که پزشکان و مراکز درمانی طرف قرارداد می‌باشند انجام میشود، با توجه به اجباری بودن بیمه مسیولیت پزشکی، این شاخه بیمه نامه جزو بالا ترین آمار بیمه هاست.
این شکل از بیمه تعهد می‌کند خطا، اشتباه و کوتاهی پزشکان را در عمل‌های جراحی، آزمایش‌ها و… بر اساس بیمه‌نامه بر عهده بگیرد. در این نوع بیمه تمامی تعهدات قانونی پزشک نسبت به بیمار، به شرکت بیمه انتقال یافته و بیمه‌گر در زمان لازم پاسخگو خواهد بود.

اگر پزشک اقدام به درمان بیمار کرده و یا دستور درمان او را صادر کند، بیمه مسئولیت پزشکان بر اساس بیمه‌نامه، تعهد پزشک را در مقابل بیمار بر عهده می‌گیرد. حتی اگر درمان با رضایت کامل بیمار یا ولی قانونی او صورت بگیرد.

بازاریابی بیمه مسئولیت مدنی کارفرما در قبال کارکنان:

بیمه مسئولیت کارفرمایان را در برابر زیان‌های به وجود آمده به کارکنان و کارمندان به عهده می‌گیرد. بازاریابی این نوع بیمه مسیولیت کارفرمایان نیز در شهرک های صنعتی، کارگاه ها و شرکت های تولیدی در شیراز و جنوب کشور که مشاوره مارکتینگ آنها به عهده ماست را دارا می‌باشد. بر اساس این بیمه‌نامه اگر حادثه‌ای رخ دهد، بیمه ضررهای مالی و جانی وارده شده را جبران می‌کند. در این نوع بیمه کارمندان استخدامی، قراردادی، روزمزد و… هیچ فرقی با هم ندارند و تمامی کارمندان یا کارگران می توانند تحت پوشش این بیمه قرار بگیرند.

بازاریابی بیمه مسئولیت حرفه ‌ای پیراپزشکان در شیراز:

گروه تجاری تینوس در شاخه بازاریابی بیمه مسئولیت پیراپزشکان به دانشگاه های پرستاری و مراکز درمانی تحت قرارداد خود مراجعه میکند و این بیمه مسئولیت در 5 سال پیاپی از این مراکز انجام گردیده که با بهترین قیمت و تخفیف گروهی به آنان اعلام شده است.
جبران خسارات ناشی از مسئولیت مدنی حرفه ای پرستاران در قبال اشخاصی است که به علت خطا ، اشتباه ، غفلت ، و یا قصور وی در انجام امور درمانی یا پیرا پزشکی دچار صدمات جسمانی یا روانی گردند یا فوت شوند.
بیمه مسئولیت پیراپزشکان دیه ناشی از فوت و نقص عضو زیاندیده و همچنین هزینه های پزشکی صدمات جسمی یا روانی زیاندیده را که بیمه گذار بر اساس رای مراجع ذیصلاح قضایی مسئول جبران آنها شناخته شده است را پرداخت میکند. هرچند که در صورت احراز مسئولیت بیمه گذار برای بیمه گر امکان پرداخت خسارت قبل از صدور رای دادگاه نیز وجود دارد.

بازاریابی بیمه‌ مسئولیت حرفه‌ای مسئولان فنی مراکز درمانی همانند بیمارستان ‌ها، درمانگاه ‌ها، کلینیک‌ ها و… در شیراز:

بازاریابی بیمه مسئولیت فنی پزشکی، با روابط مراکز درمانی انجام میگردد. لازم بذکر است قرارداد مستقیمی که با مدیریت بیمارستان ها، درمانگاه ها و کلینیک ها داریم، در صدور این بیمه مسئولیت موثر است.

بیمه نامه مسئولیت مدنی مسئولان فنی بیمارستانها، درمانگاه ها و کلینیک ها دومین طرح بیمه‌ای شرکت بیمه پس از بیمه نامه مسئولیت حرفه‌ای پزشکان است که در جهت تأمین هرچه گسترده‌تر جامعه پزشکی کشور تهیه و ارائه گردیده است.

بازاریابی بیمه مسئولیت حرفه ‌ای مهندسان و ناظر ساختمان در شیراز:

بازاریابی بیمه مسئولیت حرفه ای مهندسان ساختمان با توجه به اهمیت و قوانین جاری یکی از بالاترین صدور های ما می‌باشد. مسئولیت مهندسان را در ارتباط با طراحی، محاسبه و بازرسی ساختمانی تحت پوشش قرار می‌گیرد. طبق قوانین بیمه مسئولیت، قانون نظام مهندسی ساختمان، شهرداری و آئین‌نامه‌‌های اجرایی مرتبط، مسئولیت مهندسین نسبت به صاحبان ساختمان‌ها، افراد ثالث (مانند همسایگان، عابرین و …) و کارکنان اجرایی پروژه ساختمانی تحت پوشش بیمه‌ای قرار خواهد گرفت. مسئولیت بیمه‌ای به منظور آسیب بدنی تا میزان دیه قانونی برای هر نفر و به منظور خسارت مالی بر اساس درخواست در بیمه نامه انجام میگردد. بنا بر این ساختمان های تحت قرارداد گروه تجاری تینوس از این حیث بهره مند و با تخفیف گروهی بیمه مسیولیت مهندسی در اختیار آنها قرار میگیرند.

بازاریابی بیمه مسئولیت مدیران و مربیان مهدهای کودک در شیراز:

بازاریابی بیمه مسئولیت مدیران و مربیان مهد کودک یکی دیگر از خدمات بازاریابی گروه تجاری تینوس است.
مدیران و مربیان مهد ها در برابر مشکلاتی که احتمال به وقوع پیوستن آن ها برای کودکانی که در مهد ها قرار دارند مسئولیت دارند. برای پوشش دادن خساراتی که بر اثر هرگونه خطرات که احتمال دارد که اتفاق بیفتد در محیط مهدکودک ها، بیمه نامه مسئولیت مدنی مدیران مهدکودک ها صادر می شود.

بیمه مسئولیت حرفه‌ای آسانسور و پله‌برقی:

در این بیمه‌نامه جبران خسارت‌های جانی وارد به سرنشینان آسانسور تحت پوشش می‌باشد منوط به اینکه مسئولیت بیمه‌گذار در حادثه رخ داده محرز گردد. بازاریابی بیمه مسیولیت آسانسور و پله برقی در شیراز، علاوه بر شرکت‌های نصب آسانسور در خدمات بازاریابی ساختمانی می‌باشد. دارندگان آسانسور نیز می‌توانند این بیمه‌نامه را درخواست نمایند، مشروط بر اینکه با یک شرکت ذیصلاح دارای قرارداد سرویس و نگهداری باشند.

بازاریابی بیمه مسئولیت مدنی مدیران و منجیان غریق استخر در شیراز:

این بیمه نامه ویژه پوشش مسئولیت مدنی حرفه ای مدیران و منجیان غریق استخر در قبال استفاده کنندگان از امکانات استخرهای شنا می باشد. ضروری است منجیان غریقی که بیمه گذار (مدیر استخر) از خدمات آنها در استخر تحت مدیریت خود استفاده می کند، حتماً دارای کارت مجوز فعالیت معتبر در زمینه نجات غریق از فدراسیون نجات غریق جمهوری اسلامی ایران باشند. با توجه به خطراتی که در زمان آموزش یا تفریح با آب امکان دارد رخ دهد مدیران و افراد غریق نجات تمایل زیادی برای خرید این نوع بیمه از خود نشان می دهند.

بازاریابی بیمه مسئولیت مدنی مدیران مجموعه‌های ورزشی در شیراز:

بازاریابی بیمه مسئولیت اماکن ورزشی یکی دیگر از خدمات بازاریابی گروه تجاری تینوس می‌باشد و همکاری خود را با این اماکن در بیمه مسیولیت هم رسانده است.
چنانچه افراد در زمان حضور و استفاده از اماکن ورزشی و انجام تمرینات و مسابقات، دچار حادثه منجر به صدمات جسمانی شوند و مدیریت مجموعه طبق قوانین، مسئول جبران خسارت وارده شناخته شود خسارت جبران می گردد.

بازاریابی بیمه مسئولیت حرفه ‌ای مدیران آژانس های مسافرتی در شیراز:

بیمه مسئولیت حرفه ‌ای مدیران آژانس های مسافرتی در شیراز، در صورتي كه براي هر يك از مسافران تور اتفاقي رخ‌دهد، مسئولیت جبران خسارات آن شامل هزينه پزشكي، فوت و نقص عضو بر عهده صاحبان آژانس مسافرتي مي‌باشد. بيمه نامه مسئوليت آژانس‌هاي مسافرتي‌ (ويژه تورهاي گردشگری- زيارتي) به منظور پوشش خسارت‌هاي جاني احتمالي براي مسافران تورهاي گردشگری و زيارتي صادر مي‌شود. از اين رو مسئولین آژانس های مسافرتي كه مدیریت سفر را به عهده دارند در قبال مراجعه‌كنندگان به آژانس ها به اين بيمه نامه نياز دارند.گروه تجاری تینوس این نوع بازاریابی ها را بدلیل ارتباطات و مسافران داخلی و خارجی بخصوص در حوزه پزشکی دارند نیز ارائه میدهد.

بازاریابی بیمه مسئولیت حرفه‌ ای هتل داران و مدیران واحدهای اقامتی در شیراز:

یکی از خدمات برجسته گروه تجاری تینوس، بازاریابی هتل و اقامتگاه است، بازاریابی بیمه مسئولیت هتل داران و اقامتگاه ها هم به موازات این خدمات بازاریابی انجام میگردد.
این بیمه‌نامه خسارات جانی و مالی وارد به مسافران و میهمانان هتل یا واحد اقامتی ناشی از مسئولیت مدیر هتل یا واحد اقامتی را جبران خواهد کرد.
بیمه مسئولیت حرفه‌ای مدیران شهربازی‌ها و مکان‌های تفریحی در قبال استفاده کنندگان از دستگاههای شهربازی
این بیمه‌نامه خسارات جانی شامل فوت و نقص عضو و هزینه های پزشکی وارد به استفاده‌کنندگان از امکانات شهربازی یا اماکن تفریحی که ناشی از مسئولیت مدیر مجموعه باشد، را جبران می‌نماید.

بازاریابی بیمه مسئولیت حرفه ‌ای مدیران شهر بازی‌ ها و مکان ‌های تفریحی در شیراز

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *